O nas

Stały zespół Twojego Mentora to grupa managerów, trenerów, coachów i konsultantów. Do realizacji wybranych projektów powołujemy zespoły projektowe. Wspierający różne projekty Partnerzy (trenerzy i konsultanci) tworzą konfigurację niezależnych podmiotów.

Zespół Twojego Mentora oraz Partnerów łączą wspólne wartości i podejście do biznesu.

 

Nasza historia

Stały zespół Twojego Mentora tworzymy we cztery: Beata, Kasia, Małgosia i Weronika.
Każda z nas jest inna, różne osobowości, różne doświadczenia, różne branże, ba nawet różne miasta, ale jedno nas łączy wiara w ludzi. Spotkałyśmy się 5 lat temu na „ Wyprawie po Odwagę” i zaiskrzyło.

Uwielbiamy ze sobą rozmawiać , dzielić się wiedzą i inspirować. Mamy szerokie doświadczenia w pracy z ludźmi, jesteśmy menedżerami, coachami, mentorami, trenerami. 

Wiemy co czujesz bo niejednokrotnie same to przeżyłyśmy. Możemy pomóc każdemu stać się lepszym leaderem, lepszym menedżerem, lepszym szefem, lepszym sobą. No chyba, że On sam bardzo tego nie chce.

Pracujemy tylko z tymi, którzy naprawdę chcą się rozwijać, ale wtedy nie pozwolimy Ci upaść, możesz bezpiecznie doświadczać, wzrastać i rozwijać się czerpiąc z naszych doświadczeń i wiedzy. Wspólnie poszerzymy horyzonty i otworzymy umysł na nowe możliwości. Pomożemy Ci złapać Twój wiatr a wtedy już nic Cię nie zatrzyma.

Cechuje nas otwartość i pasja. Inspirujemy do poszukiwania rozwiązań a w procesie mentoringu możesz również liczyć na asystę, strumień pozytywnej energii i motywację do działania. Pomożemy Ci poukładać zamęt w Twoich myślach i ustalić priorytety. Spotkasz się z nami również na warsztatach gdzie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i będziesz miał możliwość przećwiczyć nowe umiejętności.

JESTEŚ GOTOWY NA WSPÓLNĄ PODRÓŻ?

... przez ocean możliwości... ? Odezwij się do nas we właściwym dla siebie momencie, czekamy, 

Twój Mentor

Kontakt >>>