Beata Pluta

Moje przesłanie:

Entuzjazm jest zaraźliwy, kiedy znajdziesz swoje FLOW wiesz, że jesteś na właściwym miejscu. Talenty są nie po to by je znać ale by je wykorzystywać.

 

Moje talenty:

Osiąganie / Organizator / Indywidualizacja / Maksymalista / Bliskość

 

Specjalizacja w mentoringu:

Od kilkunastu lat wykorzystuję moje doświadczenia menedżerskie inspirując i wspierając w rozwoju liderów, menedżerów, specjalistów. Asystuję im w ich drodze, pokazuję kierunki i możliwości, pomagam odważnie podjąć wyzwania i śmiało uwolnić entuzjazm, pewnie wejść na wyższy poziom przywództwa.

Chętnie współpracuję z:

– młodymi menedżerami budującymi swoją tożsamość lidera
– przedsiębiorcami dla których zarządzanie zespołem to niezbędna kompetencja w kreowaniu sukcesu biznesu
– doświadczonymi menedżerami, którzy szukają świeżego spojrzenia na wzrost efektywności swoich działań
-specjalistami odkrywającymi swój potencjał i szukającymi swojej drogi.

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie:

Wieloletnie doświadczenie menedżerskie zdobyłam w polskich i międzynarodowych korporacjach. Specjalizuję się w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedażowymi oraz zespołami odpowiedzialnymi za obsługę klienta. Prowadzę warsztaty z technik sprzedaży i jakości obsługi, kompetencji menedżerskich, zarządzania zmianą i wykorzystywania Talentów w budowaniu i zarządzaniu zespołem. W praktyce wykorzystuje mentoring i coaching wspierając w rozwoju menedżerów na każdym szczeblu zarządzania.

Jestem absolwentką Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Szczecińskim, ukończyłam również wiele intensywnych kursów i szkoleń z zakresu przywództwa : Psychologia szefa; Zarządzanie Zespołem Sprzedaży; Leading People in Business; Self leadership; Team leadership; AfT Leadership Coaching School ( według certyfikacji ICF). W pracy klientami stawiam na długofalowe relacje, zaufanie i otwartość, ich sukces jest dla mnie ogromną satysfakcją i wzajemnie inspirujemy się do intensywnej pracy.

Prywatnie:

Relaksuję się słuchając jazzu, moim ulubionym wykonawcą jest Makoto Kuriya energetyczny japoński pianista. Uwielbiam Toskanię, jej krajobraz i kuchnię. Ulubione miejsca to mój ukochany Szczecin i Pienza w Toskanii . Kocham koty a najchętniej aktywnie spędzam czas z rodziną.