Małgorzata Janecka

Moje przesłanie:

Każdy ma mocne strony. Trzeba tylko do nich sięgnąć i bez umiaru z nich korzystać. U siebie i u innych.

 

Moje talenty:
Maksymalista / Strateg / Odkrywczość / Indywidualizacja / Bliskość


Specjalizacja w mentoringu:

Od ponad dziesięciu lat wspieram młodych liderów we wchodzeniu w nowe obowiązki, w rozumieniu nowej roli, w odnajdywaniu sensu tego co robią.

Chętnie współpracuję ze:

– specjalistami poszukującymi najlepszego miejsca na rozwijanie swojego potencjału,
– absolwentami którzy świeżo po studiach rozglądają się i odkrywają różnicę między wymaganiami a ich oczekiwaniami
– doświadczonymi managerami, którzy potrzebują odświeżyć swoje spojrzenie na przewodzenie ludziom, poszukują inspiracji i motywacji do swojego rozwoju

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie:

Z wykształcenia jestem geologiem, co najczęściej niezmiernie wszystkich dziwi. Faktycznie to może być zaskoczeniem dla tych, którzy geologii nie studiowali. Jestem przekonana, że moje dzisiejsze patrzenie na biznes, procesy i projekty ma swoje fundamenty właśnie w tej gałęzi wiedzy – bardzo wszechstronnie skierowanej na rozumienie, obejmowanie myślą całości i sprawne przechodzenie do szczegółu.
Potem zostało już tylko uzupełnić wiedzę fachową na z zarządzania ludźmi, zarządzania projektami, optymalizacją procesów. I doświadczać, sprawdzać, ćwiczyć, używać.

Ponad 20 lat kieruję ludźmi, przede wszystkim w organizacjach korporacyjnych. Mam doświadczenia dobre i lepsze. Jestem akredytowanym coachem ICF (International Coach Federation). Z klientami buduję długoterminowe, otwarte relacje. Kibicuję ich drodze zawodowej i jestem dumna z osiąganych przez nich sukcesów. Wielu z nich to managerowie średniego i wyższego szczebla posiadający wpływ na rozwój organizacji a przede wszystkim opartej na wartościach współpracy z ludźmi. Budują organizacje, w których ludzie chcą pracować.

Prywatnie:

Lubię podróże, szczególnie te jednoosobowe. Kraj – marzenie które odwiedziłam to Ekwador. Poniosła mnie wiara w to, że sobie sama poradzę, w pozytywne nastawienie ludzi których spotkam. Ulubione miejsca to Wrocław, Szczecin i Porto.