Weronika Kędzierska

Moje przesłanie:

Moja największa Wartość dla osób, zespołów i organizacji, z którymi pracuję, to tworzenie bezpiecznych warunków do nauki i eksperymentowania, dzięki czemu ludzie wiedzą, że nie pozwolę im upaść. Wyróżnia mnie znajdowanie okazji do dzielenia się wiedza i doświadczeniem oraz prowadzenie postępów innych ludzi, szczególnie tych wysoko efektywnych. Jestem inicjatorką grupy Twój-Mentor. Wszystko to jest powiązane z realizacją mojej życiowej Misji – wspieraniem ludzi w rozwoju i osiąganiu sukcesów.

Moje talenty:

Strateg / Odpowiedzialność / Skupienie / Maksymalista / Intelekt

Specjalizacja w mentoringu:

Bywam facylitatorem, coachem, trenerem oraz służebnym liderem. Uwielbiam pomagać w rozwoju osobom indywidualnym, zespołom oraz organizacjom stawać się bardziej efektywnymi. Dostosowując narzędzia i sposób pracy do realnych potrzeb.
Specjalizuję się w rozwoju liderów, rozkwicie efektywnych zespołów, twórczym rozwiązywaniu problemów, zwinnych sposobach pracy oraz w rozwoju umiejętności moderacji i facylitacji spotkań. Jestem licencjonowanym konsultantem MTQ48®, wspierającym rozwój Odporności Psychicznej (czyli, na ile skutecznie radzimy sobie z wyzwaniami, stresorami i presją… niezależnie od okoliczności).

Chętnie współpracuję z:

– z liderami, managerami oraz ambitnymi zespołami, przy dużych projektach zmian i transformacji,
– z osobami zmieniającymi role zawodowe, młodymi liderami, scrum masterami, managerami, którzy realnie chcą rozwinąć siebie i stać się „idealnymi liderami”,
– z osobami, które są bezsprzecznie bardzo zdolne i doskonale wykwalifikowane, ale czują, że nie osiągają takich sukcesów jak inni,
– z osobami, które współpracują z grupą i dostrzegają różne wyzwania z tym związane,
– z osobami, którym „przeciętność” nie wystarcza, lubią się rozwijać oraz chcą budować swoją wewnętrzną siłę,
– z osobami, które czasami czują się źle ze swoich reakcji, w obliczu wyzwań, presji czy stresu,
– z osobami, które chcą zrozumieć w jaki sposób ma funkcjonować ich zespół/działalność/organizacja, aby tworzyć największą wartość.

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie:

Ukończyłam Zdrowie Publiczne na Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński oraz studia podyplomowe Executive Leadership na WSB i Master Class of Management na SWPS. Jestem certyfikowanym Facylitatorem (Advanced ILM według metodyki Process Iceberg®), Trenerem Biznesu (Grupa Set), Coachem (Leadership Coaching School) oraz Scrum Masterem (Professional Scrum Master). Prócz tego uczestniczyłam w wielu innych szkoleniach. Lubię się uczyć, a uczenie innych rozwija mnie jeszcze bardziej.

Na co dzień pomagam grupom ułatwiać współpracę, generować rozwiązania problemów, pomysły i innowację a przez to zwiększać skuteczność i efektywność pracy. Posiadam nieprzerwane 6 lat doświadczenia zawodowego jako służebny lider (Scrum Master), budując samoorganizujące się zespoły i ułatwiając im zarządzanie zmianami na lepsze. W 2015 roku założyłam własną działalność gospodarczą. Dowiedz się więcej jak mogę Ci pomóc na stronie http://weronikakedzierska.pl/

Prywatnie:

Lubię tworzyć. Kiedyś była to rzeźba w drewnie, później fotografia, ceramika artystyczna. Teraz w większości są to wizualne flipcharty (które wykorzystuję w pracy już od 2013 roku) i tworzenie programów szkoleniowych. Marzę o stworzeniu książki.